• به وب سایت کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان خوش آمدید

آیا اطلاعات سایت برای شما مفید بوده است؟



کمسیون مشورتی

ردیف

کمیسیون مشورتی علمی وفنی رشته

گروه

مسئول کمیسیون

اعضاء کمیسیون

1

مهندسی محیط زیست

راه و ساختمان

عباسعلی طاهری دولت آبادی

لطفعلی حسن پور چرمهینی- شهناز قاضی زاهدی

2

برنامه ریزی شهری

راه و ساختمان

اصغر نکوئی مارنانی

حسین نصراصفهانی- اکبر گردسیچانی

3

نقشه برداری و اطلاعات مکانی

راه و ساختمان

مرتضی یراقی

حسین مصدق خواه- محمدعلی فقیه

4

معماری داخلی و تزئینات

راه و ساختمان

حمید گلبن

هوتن ایروانی ، مهرداد طبیبیان

5

راه و ساختمان

راه و ساختمان

احمد خداپرست

نوراله صلواتی- داریوش سرور- تقی ملک احمدی- ابراهیم حمیدی فرد

6

امور ثبتی

راه و ساختمان

یداله نصری

منوچهر ربیعی- مصطفی بهجتیان

7

امور بازرگانی

امور مالی

غلامحسین نادرتهرانی

سیدمهرداد چاووشی- علیرضا حیدری پور

8

تعیین نفقه

امور مالی

محمود رشیدی

سیدمرتضی خادمی- منصور مقیمی ورزنه

9

داروسازی و سم شناسی

امور پزشکی و غذایی

دکتر شهرام شیخ الاسلامی

دکتر جواد صادقی- دکتر سیدحسن حسینی

10

مواد غذائی و مسمومیت های ناشی از آن

امور پزشکی و غذائی

مجید عمرانی

هوشنگ بهرامی- منصور رئیسی

11

معادن

منابع و معادن

فریدون هدایت

منصور تاجداری- علی اکبر سرمد

12

مهندسی آب

منابع و معادن

علی اکبر صابری

بهمن امیری باغبادرانی- حبیب اله شماعی

13

مواد (فلزات- سرامیک- کمپوزیت)

منابع و معادن

محمود امامی گوهری

اردشیر نظامی نیا- مهدی کلینی

14

بیمه

خدمات اداری و عمومی

حسین گلشنی

علی خمسه- عنایت اله عابدیان

15

امور اداری و استخدامی

خدمات اداری و عمومی

اکبر پنجه فولادگران

رحمان کلیائی- غلامحسین بهدادمهر

 

16

امور ورزشی

خدمات اداری و عمومی

دکتر شهرام عروف زاد

دکتر قاسم حیدری- دکتر پریوش شکرچی زاده

17

الکتروشیمی و پتروشیمی و فرآورده های شیمیائی

صنعت و فن

محمدرضا حسن پور

حبیب همدانی رجاء- بیژن گنجی

18

صنایع گاز و گازرسانی

صنعت و فن

میرمحمدتقی سادات

کامبیز اخلاصی- سعید صالحی شهرکی

19

نساجی و رنگرزی

صنعت و فن

محمدهادی سمسار

محمود کسائیان- حبیب اله شرکت

20

کامپیوتر و فناوری اطلاعات

صنعت و فن

محمد اطرج

محمدعلی نعمت بخش- کامران زمانی فر

21

برق ، الکترونیک و مخابرات

صنعت و فن

غلامرضا شکرچی زاده

جواد پورآباده- رضا عبدالهی طادی

22

تأسیسات ساختمانی

صنعت و فن

جواد مهاجرانی

علی نبی حسین آبادی- سیدمحمد ملاباشی

23

برق، ماشین و تأسیسات کارخانجات

صنعت و فن

حسن صلواتی

ابوالفضل خان محمدیان- عبدالکریم موحدیان عطار- محمدرضا فرقدانی- مهدی سجاد

24

لوازم خانگی و اداری

ارزشیابی اموال منقول

فریدون مهداد

نادر اسدی قراباغی- مرتجی حکیم الهی

25

حسابداری و حسابرسی

حسابداری و حسابرسی

عبدالغفار انصاری

عبدالعظیم ایزدی- کیانوش کیانی- عبدالعلی نفیسی- علی وفازاده

26

امور وسائط نقلیه موتوری

امور وسائط نقلیه

شکراله خوروش

محمداسماعیل جعفریان- غلامحسین امیرپور- موسی فیاض پور- محمد رقاع

27

تشخیص اصالت خط و امضاء

فنون هنری

رضا بهرامی

بهمن ابراهیمی دهکردی- اسداله بقایی

28

دامپروری و دامپزشکی

کشاورزی و منابع طبیعی

محمدحسین نیازی

عباس زال بیک- غلامرضا رضوانی

29

کشاورزی و منابع طبیعی

کشاورزی و منابع طبیعی

منوچهر جمشیدیان

جلال پورهمایون- ماشاءاله خدام- سیداسداله مؤمن زاده- فتح اله معین

30

حوادث ناشی از کار

حوادث ناشی از کار

حسن سهرابی

صفی اله براتی- عبدالرسول فاضلی