• به وب سایت کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان خوش آمدید

آیا اطلاعات سایت برای شما مفید بوده است؟دیدارجناب آقای احمد خسروي وفا رييس کل دادگستری استان اصفهان با هیات مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان

 

رييس کل دادگستري استان و تني چند از معاونان از کانون کارشناسان رسمي دادگستري استان بازديد بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي دادگستري کل استان اصفهان: در حاشيه اين بازديد احمد خسروي وفا رييس کل دادگستري استان در جلسه ديداري که با رييس و مسؤولان اين کانون داشت بيان کرد: کانون کارشناسان رسمي دادگستري به واسطه دارا بودن چهره ها و شخصيت هاي وزين علمي و صاحب منصب و شاخص از ظرفيت بالايي برخوردار بوده و اين از افتخارات و سرمايه هاي قوه قضاييه محسوب مي شود.

وي به پاره اي از منويات و انتظارات مقام معظم رهبري(مد ظله) از قوه قضاييه اشاره و تأکيد کرد: جايگاه ممتاز کارشناسي در دستگاه قضايي نقش و اثر مستقيمي در حفظ سلامت اين دستگاه داشته و عملکرد صحيح در اين حوزه کسب اعتماد و رضايت عمومي را نيز به همراه خواهد داشت.

رييس کل دادگستري استان، کار بخشي عمده از مراجعان به دادگستري ها را مرتبط با کارشناسان دانست و گفت: کانون کارشناسان به تشکيل کارگروه ويژه، علل و عوامل هر گونه نارضايتي احتمالي مردم را شناسايي و سعي نمايد اعتماد عمومي به کارشناسان را که به عنوان يک سرمايه معنوي براي اين کانون محسوب مي شود را ارتقا دهد.

ايشان راه اندازي مرکز مشاوره کارشناسي به منظور راهنمايي و پاسخگويي به سؤالات و ابهامات مردم بدون ورود به حوزه حقوقي و همچنين کشيک کارشناسان در معيت کشيک دادگستري که باعث عدم بازداشت و ورود افراد به زندان خواهد شد را پيشنهاد نمود.

شايان ذکر است رييس کل دادگستري در بازديد از روند کار کانون کارشناسان رسمي دادگستري استان از اقدامات خوب الکترونيکي ارائه خدمات به مراجعان و راه اندازي سامانه رايانه اي ارجاع عادلانه پرونده به کارشناسان را که کسب رضايتمندي بيشتر عمومي را به دنبال داشته، تقدير بعمل آورد.